Loft-ME

O NAS

O nas

Pomagamy architektom, projektantom wnętrz, designerom w realizowaniu ich wizji wnętrza industrialnego.

Podejmujemy się wyzwań, których inni nie mieli odwagi się podjąć.

Nie boimy się eksperymentować. Łączymy materiały pozornie nie do połączenia.

U nas możesz zrealizować swój najbardziej oryginalny pomysł na wnętrze.

Zrobimy to, czego nigdzie nie kupicie.

Naszą misją jest odpowiedź na potrzeby projektantów wnętrz, pomoc im w realizowaniu nietypowych projektów, które wymagają niestandardowych rozwiązań. Specjalizujemy się w gięciu, perforacji i laserowym wycinaniu blach, dlatego meble w stylu loftowym stały się naszą specjalnością. Nietypowe połączenia materiałów to nasz konik. Lubimy proces poszukiwania rozwiązania i to zadowolenie z efektu końcowego.

Wnętrza w stylu industrialnym mają od lat swoich wiernych fanów i my się do nich zaliczamy. Okazuje się, że ludzie lubią zarówno jeść, jak i mieszkać we wnętrzach industrialnych. Bardzo silną pozyję na rynku restaurayjnym zarówno w Polsce jak i za granicą, mają lokale urządzone są w stylu loftowym.
Co je charakteryzuje?
Są to najczęściej wysokie, otwarte przestrzenie, z odkrytą cegła, starymi deskami na blacie, stalowymi meblami. Połączenie stali i drewna jest typowe dla wnętrz industrialnych. Wyposażenie wnętrza wykonane z materiałów surowych, nie poddanych obróbce. Meble są ciężkie, masywne. Bar w stylu industrialnym to blat najczęściej z surowego wiekowego drewna ze stalowymi, ciężkimi hokerami. We wnętrzach loftowych panuje nastrojowy klimat, przygaszone światło, oświetlenie jest miejscowe, najczęściej są to żarówki lub metalowe lampy wiszące nad stołami na długich kablach. Typowe są też widoczne, niezasłonięte instalacje wiszące pod sufitem albo prowadzone po ścianach rury. Dominujące kolory to czarny, ceglany, kolor naturalnego drewna…

Kim są nasi Klienci? To tak jak my miłośnicy stylu industralnego, zakochani we wnętrzach loftowych.
Są wśród nich projektanci wnętrz, ale i osoby prywatne, które mają swój pomysł na mebel stalowy: regał, komodę czy stolik i marzą o tym, by go zrealizować. Mamy też Klientów, którzy posiadą lokale o nietypowym układzie czy kształcie, oni zamawiają u nas meble na wymiar.

Oprócz tego, że realizujemy projekty architektów wnętrz, realizujemy też nasze autorskie projekty. Bogate zaplecze technologiczne i dostęp do wysokiej jakości materiałów oraz obecność w naszym zespole doskonałych fachowców daje nam możliwość ciągłego dopracowywania naszych produktów i wypuszczania ich na rynek w najdoskonalszej formie.
Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy na przykład rozkładanego grilla, który stal się najpopularniejszym naszym produktem, odkąd pokazaliśmy go światu. Jest atrakcyjną alternatywą dla typowych palenisk, ponieważ po złożeniu zajmuje bardzo mało miesjca, można też bez problemu zabrać go w podróż, np. na kemping.

Wychdząc naprzeciw potrzebom Klientów zrobiliśmy duże, wygodne biurka stalowe.

Mamy za soba też przygodę ze sztuką….i wiele, wiele innych ciekawych realizacji.

Ostatnio zrobiliśmy dwa ogromne nietypowe bary, które możecie zobaczyć w zakładce realizacje.