Loft-ME

O NAS

Realizacje

bar drewniany

Największym wyzwaniem w tym zleceniu było znalezienie starych desek. Ale się udało! Bez nich nie było by tego efektu, na którym zależało naszemu Klientowi.

bar metalowy

Aby stworzyć ten bar musieliśmy postarzyć blachę. Wiemy jak to zrobić i jesteśmy bardzo zadowolenie z efektu końcowego.

Zegar

To zlecenie było bardzo nietypowe. Zegara o średnicy 2,5 m chyba nigdzie nie kupicie. Taka relizacja tylko na specjalne zamówienie. Zegar montowaliśmy w przestrzeni biurowej, w ścianie działowej, pomiędzy dwoma pomieszczeniami. Taki zabieg umożliwił wgląd do obu pomieszczeń. Zegar ma szklaną obudowę mocowaną do konstrukcji stalowej.

regał

Do wykonania tego regału wykorzystaliśmy szafki i półki z Ikei. Można kupić pojedyncze elementy albo stworzyć własne zestawy. My zrobiliśmy coś jeszcze innego…🙃🙂Stworzyliśmy regał z profili stalowych i wkomponowaliśmy meble z Ikei.

Stolik

Do wykonania tego stolika wykorzystaliśmy elementy wyginane i cięte w naszej firmie.

stolik-9
stolik-8
stolik-7
stolik-6
stolik-4
previous arrow
next arrow

Chcecie zobaczyć jak pracujemy? Jakie projekty realizujemy? Jak wyginamy blachę? Jak poddajemy ją perforacji? Albo jak laserowo wycinamy najwymyślniejsze wzory? Zapraszamy na nasz profil na instagramie.

Możecie tam zobaczyć wszystko, co aktualnie dzieje się na hali i w biurze projektowym, to nad czym obecnie pracujemy, a także trochę zdjęć i filmów zza kulis 😉